Gizlilik Politikası

https://www.periodent.net, Periodent’in resmi web sitesidir. Periodent olarak kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli periodent.ist resmi web site gezintisi sağlamak amacıyla bazı hususları açıklamamız gerekmektedir.
1. Elektronik posta adresiniz, (yasal haller dışında) hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak, sizlere duyurmak istediğimiz duyuruları iletmek amacıyla kullanılacaktır.

2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında (yasal talepler haricinde) diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Periodent’in kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları değiştirmeyi siz önerebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

5. Gizlilik Politikamız sizin daha rahat ve güvenli web site gezintisi yapmanız için tasarlanmıştır. Periodent.ist, sizin için yukardaki koşullarda bir gizlilik önlemiyle haklarınızı güvence altına almıştır.

Periodent Dental Clinic
Türkçe